Концерн Rehau – один зі світових лідерів у виробництві профілів ПВХ, з яких виробляють високоякісні металопластикові вікна. Рецептура ПВХ, розроблена в Інституті Полімерів Rehau , заслужено вважається однією з кращих в світі. Профілі Rehau , які імпортуються в Україну, виробляються на заводах Rehau в Німеччині і Польщі. З широкого спектру профільних систем Rehau виготовляють металопластикові вікна, вхідні та міжкімнатні двері, зимові сади з самими різними функціями і характеристиками.

ВІКНА

Досвід. Німецький концерн REHAU виготовляє віконні профільні системи з 1958 року.

Якість. Профільні системи REHAU  постачаються в Україну виключно з заводів в ЄС (Німеччина, м. Віттмунд, Польща, м. Шрем). 

Надійність. Виготовлення вікон відбувається на виробництвах Авторизованих Партнерів REHAU, де REHAU регулярно здійснює аудит та навчає персонал.
Екологічність. Якість та екологічність  продукції REHAU підтверджені сертифікатами європейського та українського зразка.

ДВЕРІ

Двері є візитівкою кожного будинку. Вони мають справляти естетичне враження, гармоніювати з загальною концепцією фасаду будинку, надійно захищати домівку від зовнішніх впливів, а також дбати про безпеку господарів.
Вхідні двері з профільних систем REHAU – це унікальний, орієнтований на майбутнє інноваційний продукт. Завдяки технологічному прогресу профільні системи REHAU поєднують у собі високу енергоефективність, стильний дизайн та комфорт. А завдяки широкому вибору профільних систем REHAU Ви зможете обрати для себе найкраще поєднання краси та функціональності.

Brillant-Design, REHAU Synego, REHAU Geneo

Монтажна глибина – 70мм, 80мм, 86мм

Кількість камер рама/стулка – 5/4, 7/5-6, 6/6

Висота порогу – 24мм, 20мм, 20мм

Слайдингові системи

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Конструкції, що складаються