Сучасні технології дозволяють зробити наше життя зручніше і комфортніше. Автоматика стрімко увірвалася в наше життя, тому сьогодні мало хто користується ручним блендером або пральною дошкою, все більше людей відмовляються від механічних гаражних воріт, ролет і шлагбаумів. Компанія Гант (Gant) – кращий український виробник автоматичних гаражних секційних воріт, шлагбаумів та захисних ролет під замовлення, продукція компанії відрізняється надійною автоматикою, високою якістю і низькою ціною. Крім цього на сайті магазина компанії Гант, що працює в мережі Інтернет, можна купити автоматику для секційних воріт, захисних ролет, в’їзних груп, парковок і т.д від провідних світових виробників з доставкою в Київ та інші міста України.

Асортиментний ряд продукції компанії Гант включає в себе:

  • ворота з секцій (промислового призначення і для приватних помешкань (гаражів));
  • обладнання для автоматизації воріт;
  • обмежувачі проїзду (болларди);
  • захисні ролети;
  • автоматичне обладнання для ролет;
  • шлагбауми;
  • металеву фурнітуру для воріт з відкатним механізмом.

Ворота з секцій для гаражів Гант Плюс виробляються зі складових відмінної якості виробництва країн Євросоюзу. Застосовувані панелі чеського виробництва володіють додатковою функцією – перешкоджають травмування пальців Також в них немає так званого “містка холоду”. Це стало можливим завдяки відсутності з’єднання між металевими листами, розташованими спереду і ззаду. Надійність конструкції забезпечує профіль, товщина якого становить 1,5 мм. Механічна торсіонні-пружинна частина додатково оброблена цинком, захищена від розриву і здатна витримати двадцять тисяч циклів опускання і піднімання. Кронштейни, розташовані внизу, мають можливість натягу і регулювання троса. Всі ці особливості забезпечують комфорт використання, а також продовжують термін експлуатації виробу.

shutter, motorbike, motorcycle
street art, graffiti, wall painting

Завдяки використанню автоматики користуватися воротами стає безпечно і зручно. Вона може встановлюватися на вироби різних типів: орних, секційних, відкатних. Крім цього вона добре підходить для шлагбаумів, а також дорожніх блокіраторів. Автоматичні шлагбауми дають можливість обмежувати проїзд на будь-яку територію за лічені секунди без особливих зусиль, при цьому зберігають видимість дорожнього отвору. Для контролю дорожнього отвору великий ширини можлива установка двох шлагбаумів один напроти одного.

Установка боллардов – ще один ефективний спосіб обмеження проїзду автомобільного транспорту, який не заважає проходу пішоходів. Магазин компанії Гант пропонує своїм клієнтам болларди і пульти управління до них з можливістю одночасного управління до 4 одиниць.

Ціна на всю продукцію компанії Gant, в тому числі і на секційні гаражні ворота власного виробництва значно нижчою за європейські аналоги, при цьому її якість відповідає найвищим міжнародним стандартам. Крім цього, компанія “Гант-ЮА” є ексклюзивним дистриб’ютором провідних італійських торгових марок в Україні в області автоматизації, таких як: Roger Technology, Nice і BFT.