АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

Алюміній – один з найміцніших матеріалів в будівництві, майже не вимагає відходу, він екологічний і не піддається корозії.
При виробництві алюмінієвих вікон використовують не просто профіль, а системи віконних профілів. У систему входять профілі рами, стулки, штульпа, імпоста і штапика. Завдяки такому набору можна виробляти алюмінієві вікна з будь-яким варіантом відкривання.

Алюмінієві вікна можуть служити Вам більше 50 років, вони не вимагають спеціального догляду, стійкі до шкідливих впливів навколишнього середовища. Тільки з алюмінію можна виготовити вікна дуже великих розмірів. Крім того алюмінієві вікна абсолютно пожежобезпечні.

Алюмінієві вікна роблять двох типів:

  1.   «Теплі»
  2.   «Холодні»
chairs, empty, office
staircase, window view, architecture

«Холодні» алюмінієві вікна застосовуються в основному для скління балконів, лоджій або нежитлових приміщень.

Холодні профілю з великою теплопровідністю, виготовляються без термоизолирующей вставки, тобто без терморазрива. Призначений для установки виробів у внутрішні і зовнішні прорізи стін будівель: зовнішні і внутрішні двері, розсувні автоматичні двері, вхідні групи, тамбури, вітражі, вітрини і внутрішні перегородки в будь-яких будівлях і приміщеннях. Холодний алюміній не застосовується для скління опалювальних приміщень.

Профілі для «теплих» вікон робляться складовими – з трьох частин: між двох профілів розташовують термоизолирующую полиамидную вставку. Вона зупиняє потік тепла, що йде з приміщення на вулицю і потік холоду йде з вулиці. Цю вставку називають терморозривом або термомостом. Це дозволяє використовувати «теплий» алюмінієвий профіль в житлових приміщеннях тому опір теплопередачі у нього досить висока.

Теплі профілі мають у своїй конструкції термовставки з понад міцного чорного пластика – армованого поліаміду – терморозрив, яка, припиняючи потік тепла, забезпечуючи тим самим кращу теплоізоляцію алюмінієвого профілю. Для збільшення звуко- і теплоізоляції вставка заповнюється поліуретаном. Теплий алюміній застосовується для скління фасадів, виготовлення вхідних дверей в опалювальні приміщення, вікон в будинках і квартирах.

apartment, architecture, building